خم CNC

آرشام صنعت البرز خدمات خمکاری ورق

Image
دستگاه پرس برک ماشینی است که به منظور خمکاری ورق ها به خصوص ورق های فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های این دستگاه سیستم اتوماسیون آن است که این امکان را در اختیار قرار می دهد که چندین خم به صورت متوالی انجام شوند که در نتیجه آن تمامی عملیات لازم برای هر قطعه به صورت کامل شده و محصول یکدستی حاصل گردد. طرز عملکرد این ماشین به این شکل است که خم های مورد نظر با قرار گرفتن ورق فلزی بین تیغه و ماتریس و اعمال نیرویی مشخص انجام می پذیرد. شکل تیغه و ماتریس و اندازه آن با توجه به نوع کار و خم می تواند متفاوت باشد اما عمدتا ماتریس شیاری به شکل حرف V انگلیسی دارند. محل انجام خم ورق های فلزی با استفاده از ابزاری با نام مصطلح قرار تنظیم شده و تیغه به وسیله فشار هیدرولیکی وارد شده ورق را داخل ماتریس فرو برده و زاویه خم مورد نظر را ایجاد می کند. همانطور که گفته شد از ویژگی های این دستگاه انجام خم های متوالی با مشخصات متفاوت است، با استفاده سیستم کامپیوتری این دستگاه می توان مشخصات هر یک از خم های مورد نظر را تنظیم کرده و به صورت پیوسته خم های متقاوت را بر روی قطعه ایجاد نمود.
ما در آرشام صنعت البرز با داشتن چندین دستگاه خم CNC با ابعاد مختلف و همچنین ابزارهای متنوع تیغه و ماتریس توانایی بالایی در انجام خدمات خم برای قطعات مختلف داریم.

ما درباره کیفیت صحبت نمیکنیم، ما کیفیت میسازیم

ارائه مشاوره رایگان، چینش قطعات، طراحی محصولات، مشاوره جهت انتخاب ابعاد و جنس ورق ها و .... . با آرشام صنعت البرز بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت را تجربه کنید.
خدمات پانچ CNC
خدمات پانچ CNC
طراحی و مهندسی معکوس
طراحی و مهندسی معکوس
خدمات برش لیزر
خدمات برش لیزر
خدمات جعبه سازی
خدمات جعبه سازی
خدمات خمکاری ورق
خدمات خمکاری ورق
خدمات جوشکاری
خدمات جوشکاری

با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه خدمات برش لیزر، خمکاری CNC ورق های فلزی، انواع مدل های جوشکاری، انواع طراحی و مدل سازی و مهندسی معکوس قطعات و کاور های دستگاه ها و بسیاری زمینه های دیگر در حوزه ورقکاری و شیت متال، افتخار دارد با بهره گیری از دستگاه های به روز و قدرتمند دنیا و پرسنل با تجربه، بهترین کیفیت را به مشتری ارائه دهد.