درباره ما

معرفی آرشام صنعت البرز

ماموریت ما در آرشام صنعت البرز پرورش ایده ها، بهبود و خلق طرح های عملیاتی و انجام خدمات برای تولید محصولاتی است که کیفیت و استاندارد بالا را داشته باشد و قابل رقابت با سایر محصولات و جایگزینی باشد.

انجام خدماتی با کیفیت بالا، در نظر گرفتن خواسته مشتری و همراهی با وی برای انجام خدماتی ویژه و به صرفه که رضایت وی را در پی داشته باشد همواره سرلوحه کار ما بوده است، به همین خاطر است که پیوسته ارتباط خود با مشتریانمان را حفظ و تقویت می کنیم تا بتوانیم بهترین تصمیمات را با مشارکت یکدیگر اخذ کنیم.

ما در آرشام صنعت البرز با ارائه ی بهترین خدمات در زمینه ی شیت متال (ورقکاری)، خدمات پانچ CNC، برش لیزر، خمکاری CNC، برشکاری و ساخت تجهیزات و ارائه ی محصولات فلزی این افتخار را داریم که همکار و همراه مجموعه های عظیم در صنایع الکترونیک، مخابرات، آسانسور، نیروگاهی، ماشین سازی، تجهیزات پزشکی و ... باشیم. ما با داشتن تجربه بیش از بیست ساله خود و تیم حرفه ای و کارآزموده این آمادگی را داریم به منظور تحقق اهداف و برنامه های شرکت ها و سازمان ها و همگام و همقدم با مجموعه‌ها و صنایع پیشرو قدم در راه توسعه و پیشبرد همه جانبه همکاران و مشتریان خود برداریم.

Image

وجه تمایز آرشام صنعت البرز

ما برای کیفیت خود در ارائه خدمات، ارائه مشاوره در زمینه ساخت محصولات و در نظر گرفتن ملاحظات مالی همکاران و مشتریان خود شناخته شده ایم و همواره در حال یادگیری و بهبود خود و سیستم های کاری و خدماتی خود هستیم و آغوشی باز برای تغییر جهت بهتر بودن داریم.

  ایجاد اطمینان در مشتریان  100%
  ایجاد بستری مناسب برای بهبود کیفیت  100%
  حفظ و ارتقاء سطح دانش فنی و سطح کیفیت  100%
0
تحویل شده
0
مشتری راضی
0
در حال انجام
0
پروژه تکمیل شده

درخواست مشاوره

تجربه مورد تایید

بهره گیری از دانش و تجربه روز دنیا در زمینه لیزر

ماشین آلات پیشرفته

آرشام صنعت البرز دارای ماشین آلات پیشرفته و بروز دنیا

بهترین کیفیت

آرشام صنعت البرز ارائه بهترین کیفیت خروجی محصولات

بهترین پشتیبانی

بهترین خدمات و پشتیبانی به مشتریان عزیز

خلاقیت

خلاقیت در طرح بدون محدودیت و تولید قطعات پیچیده

با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه خدمات برش لیزر، خمکاری CNC ورق های فلزی، انواع مدل های جوشکاری، انواع طراحی و مدل سازی و مهندسی معکوس قطعات و کاور های دستگاه ها و بسیاری زمینه های دیگر در حوزه ورقکاری و شیت متال، افتخار دارد با بهره گیری از دستگاه های به روز و قدرتمند دنیا و پرسنل با تجربه، بهترین کیفیت را به مشتری ارائه دهد.